Історія гімназія

/Files/images/VIDKR_GIMN_1.jpgВідкриття гімназії

1 вересня 1999 відбулося відкриття гімназії "Академія". На ньому були присутні Президент України Леонід Данилович Кучма, мер міста Києва Олександр Олександрович Омельченко, представники райдержадміністрації та районного відділу освіти Ленінградського району а також будівельники, які вручили школярам символічний ключ від гімназії. І будівельники, і педагогічний колектив на чолі з директором Петрашенко Світланою Миколаївною доклали багато зусиль для того, щоб гімназія "Академія" відчинила свої двері 1 вересня.

/Files/images/VIDKR_GIMN.jpgВ гімназії створені чудові умови для навчання: великі світлі класи, зручні шкільні меблі, просторі холи, прекрасний актовий зал, спеціально оздоблений для занять хореографією зал, два спортивних зала, два комп'ютерних класа з сучасною технікою, затишні м'які куточки для відпочинку на перервах - все це сподобалось і майбутнім гімназистам, і батькам, і поважним гостям. Леонід Данилович Кучма подарував гімназії комп'ютерний клас і побажав майбутнім школярам вчитися на одні п'ятірки в такому чудовому навчальному закладі.

Дзвоник, який пролунав 1 вересня 1999 року розпочав гімназійне життя, в якому буде і завзяте навчання і веселі свята.

Кiлькiсть переглядiв: 3210

Коментарi

  • Батьківський колектив 5В класу

    2015-11-19 14:34:15

    Від імені всього батьківського колективу та учнів 5В класу вітаємо адміністрацію, педагогічний колектив з Днем народження гімназії. Наснаги всім, цікавих уроків та миру! З нетерпінням чекаємо наших свят! «Гімназіє! Тобі ми зичим щастя й процвітання!» 2015 рік......